Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Középszintű érettségi informat...

Középszintű érettségi informatika gyakorlati feladatokat írnátok nekem amik előfordulhatnak szóbelin?

Figyelt kérdés
1000 Hála.
2012. jún. 14. 13:47
 1/4 reptoid ***** válasza:
Küldj e-mailt, nyiss meg egy weblapot, használd a vágólapot beillesztésre, módosítsd a képernyő beállításait (háttérkép, felbontás), ilyesmik, semmi extra :D
2012. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég kevés, elsősorban az internetes keresés az, aminek a gyakorlati része teljesen idetartozik. Az is lehet, amit az első ír, meg a levelezéssel kapcsolatos feladatok, esetleg harverből, hogy nyiss fel egy gépet, és mutasd meg a részeit...
2012. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 vurugya béla ***** válasza:
Keresd meg Császár Ákos matematikus születési dátumát vagy a szombathelyi uszoda nyitva tartását vagy küldj egy levelet a megadott címre, melyhez egy megadott képet csatolsz. Keresd meg egy adott webhely IP címét, keress meg és nyomtass ki egy zsiráfról szóló képet, stb. (Én ilyeneket állítottam össze, mikor érettségiztettem...)
2012. jún. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Állíts rendszerdátumot, hozz létre mappákat, keress vírust, küldj e-mailt, nézz menetrendet...
2012. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!