Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Magyarország a 2. világháborúb...

Magyarország a 2. világháborúban. Valami egyszerű tétel?

Figyelt kérdés

Valaki tud valamilyen egyszerűen megérthető, rövid töri tételt: Magyarország a 2.világháborúban címmel?

Nem voltam suliban, mikor ezt vették. Netről szedtem le, de az hosszú is, és egyáltalán nem értem.:( És nem találok jó tételt neten.

Nekem csak a leglényegesebb dolgok kellenének,hogy ha véletlenül ezt húzom,akkor el tudjam mondani 3asra.

Megköszönném ha linkelnétek,vagy küldenétek egy jó tételt.

Mindjárt szóbelizek.:(


2012. jún. 15. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
én is azt a tételt utálom :(
2012. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért csak hosszú tételt találsz mert elég hosszú téma ez.

Bőven van mit írni.

Én azt tanácsolom neked,hogy olvasd át a talált tételeket és a lényeget emeld ki. Így sem lesz rövid, de addigra míg elolvasol 4-5 tételt a témáról,már a fejedben is lesz az egész téma..

(az egyik legjobb történelmei téma az első és második világháború)

2012. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!