Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tamási Áron : Ábel a rengetegb...

Tamási Áron : Ábel a rengetegben Kaptam pár kérdést ehhez a regényhez a suliban, de nem tudok rájuk válaszolni. Kérdések lent! (? )

Figyelt kérdés

1. Mi jellemző apa és fia kapcsolatára?

2. Kik lesznek Ábel társai a Hargitán? Mutasd be sorsuk alakulását!

3. Csoportosítsd azokat a szereplőket, akikkel Ábel a munkája során találkozott! Kik voltak segítő és kik ártó szándékúak?

4. Mutasd be Ábelt vágyai és azok beteljesülése alapján!

5. Milyen módon hatnak Ábelre a természet változásai?


Kérlek, segítsetek!!!!


2012. jún. 26. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Esetleg elolvasni?
2012. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Ábel nagyon tiszteli édesapját, de sokat tudnak együtt mókázni.

3. Fuszulán, Surgyelán ártó szándékú volt, a barátok segítőek....meg még volt az, aki vitte neki a könyveket, annak nem tudom a nevét.


Hát elég régen olvastam már, másra nem emlékszem. Egyébként én is azt mondom, hogy olvasd el, mert nem hosszú. Pár nap alatt végzel és túl leszel rajta.

2012. jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért nem tudsz válaszolni, mert nem olvastad el.
2012. jún. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!