Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi a véleményetek a történelem...

Mi a véleményetek a történelemről?

Figyelt kérdés
én imádom..főleg a 20.-19. sz. történelmét a világháboruk és a köztes izgalmas időszakot van kb 100 könyvem errőla témárol 18 f
2009. júl. 8. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Én csak az USA torténelmét birom :)
2009. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Sokáig történész akartam lenni, csak abból elég nehéz megélni... Nekem az ókor és a középkor történelme volt a kedvencem mindig, illetve a társadalomtörténet bármelyik korszakban. 23/L
2009. júl. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
imádom a törit, a kedvencem az ókor :)
2009. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
a I. világháborútól szeretem:)
2009. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
A világháborúkat én nagyon nem csíptem, inkább például az aztékok történelme foglalkoztat.
2009. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%

én is szeretem, már jelentkeztem töri faktra, jövőre ha jó lesz, arra fogok járni..nekem is ez a korszak a kedvencem, imádom, hogy vannak fényképek is hozzá..sokkal jobban el lehet képzelni az akkori életet így, hogy dokumentálták, plusz nagyon tetszenek az akkori fotók + a stílus (ebbe beletartozik az öltözködés, az építészet, a művészet).

..a középkort nem szerettem, attól valahogy mindig viszolyogtam.

17/l.

2009. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Neharagudjatok, én kifejezetten utálom:S Valahogy soha nem érdekelt semelyik része sem:S

17/L

2009. júl. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%
1900 utáni viszonylag érdekes, az előtt viszont annyira gyűlölöm, hogy nincsenek rá szavak, de fogalmam sincs, miért. Nincs dolog, amit jobban gyűlölnék, undorodom tőle, vagy nemtom, szinte mint valami fóbia :D De szeremcsére már kijártam a gimit és nem kell többé hallanom róla ^^
2009. júl. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

én sem szerettem soha, engem untatott. felesleges időpocsékolásnak éreztem, olyan dolgokról tanulni, ami már elmúlt. persze, ezt nem kell drasztikusan érteni, nyilván fontosnak tartom, hogy az alapokkal tisztában legyünk, de távolról sem kéne ilyen részletességgel tanítani, főleg a régi, ókori, középkori dolgokat.

én inkább a napi híreket szeretem.

2009. júl. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
én nem szeretem a törit, de valszeg töriböl megyek majd faktra
2009. júl. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!