Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Radnóti Miklós:Ikrek hava...

Radnóti Miklós:Ikrek hava című költemény hány oldalas? Valamint a Móra Ferenc:Arany koporsója?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Ikrek hava nem költemény, hanem napló. Ha pedig az oldalszámra vagy kíváncsi, nézd meg az OSZK, a FSZEK vagy bármelyik könyvtár katalógusában.
2012. júl. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Móra Ferenc: Aranykoporsó


Azt nem tudom megmondani, hogy hány oldal, de itt megtalálod a könyvet.


[link]


/Kattints rá jobb oldalon a könyvre!


Itt megtalálod a könyv ismertetőjét.

[link]

2012. júl. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Újra én vagyok.

Szeretném kijavítani a második mondatodat.

Tulajdonnév előtt nem tesszük ki a határozott névelőt.

Ha pedig úgy említed Móra Ferencet mint birtokos, akkor inkább így írd!


Valamint Móra Ferenc Aranykoporsó című könyve, vagy úgy is jó, ahogy te írtad: Móra Ferenc Aranykoporsója. De itt nem kell kettőspont.


Szeretném, ha nem rögzülne benned helytelenül a tulajdonnevek írása.

Üdv: Ági

2012. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Biztosan megy az írás- olvasás? Egyszerű vagy, mint a lejtő... Rád aztán tényleg férne még egy kis kultúra... A kérdésedre pedig: talán menj be egy könyvtárba, oszt' nézzed meg! És, ha szólsz, szívesen kölcsön is adják neked elolvasásra. Tudod? Azért vannak... Érted már?
2012. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!