Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Járok egy tanfolyamra, ahol házifeladatként az alábbi panaszlevélre kellene válaszolnom. megköszönném, ha valaki segítene!



Tisztelt Egészségház!


1 héttel ezelött vettem igénybe Önöknél az alakformáló\cellulit kezelést, de szomorúan konstatáltam, hogy nem kaptam meg az 50% kedvezményt. Mégis mivel kellett volna ezt kiérdemelni? Ráadásul 20 percet kellett várakoznom, holott idöpontom is volt! Nem gondoltam volna ezt Önökröl!


K.né Nagy Regina



2012. júl. 2. 18:56
 1/1 anonim válasza:
Ird azt , hogy az 50% -os kedvezményt utólag jóváírják majd. A 20 perces várakozás időre ezt az indokot is megadhatod , hogy sok mindenkinek visszakelet utalni a 50% kedvezményt , vagy azt hogy a nagy hőségben elájult vki és időeltolódás volt vagy hasmenése volt annak akinek fogadnia kellett. Nagyon sok féleképenlehet ezt megirni csak legyen egy kis fantáziád ....és persze a sztorid legyen vicces, de mégis megértő XD
2012. júl. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!