Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Németre kellene lefordítani...

Németre kellene lefordítani az alábbiakat ki tud segiteni? (már megirtam, de jó lenne ellenőrizni következő óráig, mert meg kellene tanulnom) :

Figyelt kérdés

A képen a fiam látható. Ő ekkor 11 éves volt. A Balaton partján készült ez a kép. A fiam haja barna, szeme is barna. 160 cm magas. Testalkata erős.


köszönöm a segitségeteket.


2012. júl. 18. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy jó lesz, de valahogy így fordítanám.


Es gibt in diesem Photo meinen Son. Er war damals 11 Jahre alt. Diese Photo wurde bie Platensee gemacht. Mein Son hat braune Haare, und Augen auch. Er ist 160 cm groß. Er hat strarken Körperbau.

2012. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. júl. 18. 19:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Auf dem Photo kann man meinen Sohn sehen. Er war damals 11 Jahre alt. Am Ufer des Balaton wurde dieses Photo gemacht. Mein Sohn hat braune Haare und Augen. Er ist 160 cm groß. Er hat kräftigen Körperbau.
2012. júl. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
köszönöm a javítást. az 1. voltam.
2012. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is köszönöm. Rendületlenül kinlódok a némettel:(
2012. júl. 21. 16:13
 6/6 anonim ***** válasza:
szívesen segítek neked, ha szeretnéd :) Most halasztok egy évet, nekem is jól jön gyakorolni közben :)
2012. szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!