Javasolnátok témát?

Figyelt kérdés
Az iskolában azt a feladatot kaptuk már másodszorra, hogy írjunk bármiről, de télleg bármiről minimum 3 gépelt oldalt. Megvan persze a betűméret is, de most az mind1. Az előző jól sikerült, mert olyan témáról írtam, ami érdekelt de semmi ötletem sincs. Ti miről írnátok?
2012. júl. 22. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Süt a nap, fúj a szél...

Bármi:D Ami érdekel fogalmazz meg valamit...

De minek kell lennie amúgy? milyen órára kell? Hányadikos vagy? Milyen témák érdekelnek? fiú vagy lány vagy...egy kis távpontot azért adhatnál nekünk is:D

2012. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kilencedikes leszek. Lány vagyok és nem tudom minek kell. Előzőt a táncról és a zenéről írtam,mert szeretek táncolni és zongorázni.És az iskolában hetediktől fölfele mindenkinek kell, kivéve annak az osztálynak, amelyik abban az évben vizsgázik. De az a kérdés igazából, hogy te miről írnál?
2012. júl. 22. 17:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Most pl egy háborús novellát írok:D

De pár hete írtam egy értekezést az olyan filmekről amikben az emberiség nagy része kihal. (pl Holnapután, 2012, a Walking death stb.)

Azt mondom, ha van kedved keress az OH honlapján érettségiket és az érvelések közül válassz egy témát magadnak... idén pl a hősökről kellett írni:)

Amúgy én is lány vagyok:)

2012. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy írhatsz egy barátról, barátnőről. Olyan személyről, akit régóta ismersz. Biztosan vannak sztorik, amik érdekesek és értékelni is lehet. :)
2012. júl. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 vurugya béla ***** válasza:

Én egyszer egy oldalon át jellemeztem egy rajzszöget (egyetlen mondat volt ez az oldal). Ez egy regény első mondata lett volna, melynek visszatérő motívuma volt a rajzszög. Talán 40 oldal ha elkészült belőle...

Szóval, ha szereted a kihívásokat, bármilyen kicsi dologról megpróbálhatsz 3 oldalt írni...pl. akár egy cipőről vagy egy szekrényről is...

2012. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
írhatsz az állatokról, földrész, ország, egy stílusról, könyvről, emberről.. hatalmasak a lehetőségek :D
2012. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!