Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ez jogos? Nyári szünet utolsó...

Ez jogos? Nyári szünet utolsó hónapjába minden nap matekoznom kell, tegnapi nap 3 órán át ezzel szenvedtem, és 10 feladatot kell csinálnom. Nem hülyeség ez?

Figyelt kérdés

2012. aug. 9. 08:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz tőle, az biztos. :)
2012. aug. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát épp elég baj, hogy nem marad időm xboxozni, tévézni, meg gépezni :)
2012. aug. 9. 08:55
 3/19 anonim ***** válasza:
nekünk mi közünk ahhoz, hogy a te szüleid azt szeretnék, hogy matekozz?
2012. aug. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
ma 08:55-ös: Ez az oldal arról szól, hogy megkérdezel másokat, mi a véleményük. Ha nem tetszik a kérdés, nem kell rá válaszolni ;)
2012. aug. 9. 08:57
 5/19 anonim ***** válasza:

mi az a xbox?


20/F

2012. aug. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Eddig nekem az sem volt világos, miért kell tanulnod. Ha a szüleid írták elő, biztosan volt okuk rá. És 3(!) óra tanulás mellett neked nincs időd xboyozni? Talán 20 órát alszol naponta?
2012. aug. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem, többi időben is van dolgom. Például olvasnom is kell, azt se én akarom, szüleim akarják. És azért kell matekoznom, mert 3as voltam matekból, ami szerintem jó, szüleim nem e légednek meg vele.
2012. aug. 9. 09:05
 8/19 anonim ***** válasza:
matekoznod KELL???gondolom nem hadseregbe élsz,hogy IGEN URAM!ÉRTETTEM! :D úgyse sokra mész vele,ha kedved nincs hozzá,olyan mint a sz@rnak egy pofon.a tanuláshoz akarat plusz kedv kell,ha az egyik nincs akkor értelme 0.
2012. aug. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Azt még nem írtad le, hogy miért kell? Megbuktál? Felvételi? Hányadikos vagy?
2012. aug. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"xboxozni, tévézni, meg gépezni"


valahogy nem tudlak sajnálni... :D nincs jobb elfoglaltságod?

2012. aug. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!