2012. aug. 23. 07:34
1/2 anonim válasza:
A második egyenletből: y=8-4x
Ezt behelyettesítve az elsőbe: 2x-3(8-4x)=4
2x-24+12x=4
14x=28
x=2
Beírva a másodikba: y=8-8
y=0
2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:)
2012. aug. 23. 07:55