Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » HELP! Adnátok néhány ihletet...

HELP! Adnátok néhány ihletet fogalmazásra?

Figyelt kérdés
A cím:Játszom az életem
2012. szept. 9. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Színház az egész élet. Mindenki szerepeket játszik. A tűzoltó a tűzoltóét, a pék a pékét, a családapa a családapáét (akár jóét akár rosszét). LEírhatod, milyen efféle szerepeid voltak kiskorodtól kezdve.

Vagy, írhatsz arról, hogyan fogsz fel viccként, játékként, kihívásként dolgokat, hogy ne ijesszen meg az eset komolysága ( pl. kilyukad a bicajgumi, de jó móka lesz sétálni hazáig, ilyet még úgyse csináltam stb.), azaz a jó oldalát nézni.

2012. szept. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én fogalmazásokra mindíg ötöst szoktam kapni :)


írhatnád ezt:

az élet egy játék ahol ha kihasználod a lehetőségeid te lehetsz a győztes ha pedig nem figyelsz oda, hamar kieshetsz

ezen a vonalon menve leírhatod hogy nem szabad mindent halálkomolyan venni mert mindenkinek lesznek hullámvölgyei de ezeken túl kell lépni, úgy kell felfogni ezeket mint egy játékot ahol a legjobb megoldást kell megtanálni

akkor leírhatod hogy szeretsz élni és kockáztatni dolgokat (mint valami monopoliba)


több erről a témáról nem jut az eszembe mert erről nehéz írni

de remélem segítettem


(ha tudod írd bele hogy mi a célod és mit akarsz elérni, és lesznek olyan emberek akik ebbe meg akarnak akadályzni de ők nem fognak téged érdekelni)


talán ez még egy ötletadó:

[link]

2012. szept. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is ötöst kaptam 4 éven át, sőt majdnem hibátlan lett érettségis érvelésem is.

ÉS elég vicces, ahogy ezzel próbálod magadra beszélni, ellenem. Látszik, hogy kislány vagy még. :)

Szerintem válaszd azt, amelyik megihlet! Csupán, mert minden ember más, egyik ötlet sem rosszabb a másiknál, nem ugyanaz a véleménye mindenkinek, és nem jobb attól, hogy ötös minden fogalmazása. :)

2012. szept. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ÖÖÖ,én fiú vagyok.
2012. szept. 9. 13:48
 5/9 anonim ***** válasza:
A másik válaszoló lány. Vagy tűnik annak.
2012. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még valamit esetleg?Egy befejezést írnátok?
2012. szept. 9. 14:12
 7/9 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok


amikor elkezdtem írni a választ akkor még te nem válaszoltál hanem közbe ezért én nem láttam hogy te már válaszoltál


az hogy 5-ös vagyok az csak egy mellékinfo volt


nem akarom ellen fordítani a kérdezőt



te értetted félre mert mikor rámentem hogy válaszolás akkor a te válaszod még nem volt ott

2012. szept. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

befejezés:

az élet egy játék, ha jól játszol nyersz ha nem akkor vesztessz, te döntöd el melyik utat választod, és a szívedre vagy a lelkedre halgatsz a döntésnél, de mindíg tudd a tetteidért vállalni kell a felelősséget

2012. szept. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a befejezés jön magától, ha már van ihlet és nekiálltál, ha nincs akkor meg, ha kell ezentúl pénzért megírom neked az egészet.


Ok 2., semmi gond, csak így jött le, ez nem cset, persze, hogy lásd rögtön ha írtak :)

2012. szept. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!