(√3 - √2)˄2 = 3 - 2√6 + 2 = 5 - 2√6


" 3 - 2√6 + 2 " ez a resz nem vilagos


2012. szept. 12. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:

(a+b)^2=a^2+2ab+b^2


a=gyök(3) -->a^2=3

b=gyök(2) --> b^2=2


2*a*b=2*gyök(3)*gyök(2)

2012. szept. 12. 14:43
 2/2 A kérdező kommentje:
:) tényleg, koszi szepen!
2012. szept. 12. 14:59