Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Meglesz a 4-es irodalomból?

Meglesz a 4-es irodalomból?

Figyelt kérdés

holnap írunk. Ma tanultam meg a fogalmakat, de most egyet nem tudnék pontosan félmondani. Pedig egész délután azt tanultam. Nem akarok rögtön egyest írni. Szeretném, ha 4-es lenne.

Reggelre fogok emlékezni a fogalmakra?


2012. szept. 12. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Most húzzál el aludni! reggel fél órával kelj fel korábban. Ülj le és 1x nézd át és utána próbáld meg felmondani magadnak az emlékezetedből. Ha nem megy, akkor cseszheted! Jóééjt! :))
2012. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Olvasd el az egészet lefekvés elött, majd kelj fel kicsit korábban és akkor is.

Nekem bevált:)

Néha annyit tanultam a sok sz*rt, hogy már összekevertem őket. Másnap reggelre meg fejből fújtam mindet:)

2012. szept. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld először megérteni, aztán már könnyen a fejedbe megy.
2012. szept. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Á, köszi a válaszokat. Végül is csak egy kérdést nem tudtam, a többihez viszont írtam valamennyit. Remélem, meglesz a 4-es. Csak attól tartok, hogy 3-as lesz.
2012. szept. 13. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!