Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy kell készíteni? Heti lap...

Hogy kell készíteni? Heti lap címoldalának tervezése?

Figyelt kérdés
Hol tudom megnézni hogy hogy kell készíteni egy ilyet??Van valami oldal ahol hasonló címoldalak tervezését mutatja be hogy hogy kell megtervezni?
2012. szept. 13. 20:36
 1/4 Antimod ***** válasza:
Technikailag vagy elméletben érdekel?
2012. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindkettő.29-évesen most keztem el az érettségit,és az a feladat hogy:

Egy Heti címlap tervezése!

Gondolom készíteni kell egy címlapot,képek nélkül.Vagy nem tudom.Igazából nekem elég lenne egy piszkozat és arról tudnák másolni,persze minden más lesz rajta,de sokkal könnyebb lenne ha volna egy piszkozatom.

2012. szept. 13. 20:53
 3/4 Antimod ***** válasza:

A helyedben azt tenném, hogy megnézném 10-20 hetilap címoldalát (neten is van sok, pl. dimag.hu).

Ha megfigyeled, a legtöbb elemnek szabott helye van (hetilap neve, száma, főbb cikkek címei, nyereményjáték helye - ha van, stb.). Így nem nehéz készíteni egy vázlatot, csak kell valami téma, amivel fel lehet tölteni. Ha ennél többet nem mondtak, akkor kitalálnék egy újságot, pl. egy autós vagy akármilyen hetilapot, ami téged érdekel, és annak tervezni egy címlapot.

2012. szept. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)Az oldal amit adtál sokat segített:))Így már könnyebb hogy látok többféle címlapot.
2012. szept. 13. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!