Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki aki jól tud angolul,...

Valaki aki jól tud angolul, lefordítana nekem egy szöveget?

Figyelt kérdés

ez lenne az :

Ez a nyár volt életem legizgalmasabb és legrövidebb nyara. Szerencsére, csak jó érzésekkel tudok visszagondolni erre a nyaramra.

Mikor az iskolának vége lett, másnap már mentem is a nagyszüleimhez nyaralni. Nagyon jó volt, mert az unokatestvérem is jött velem. Első napon sokat beszélgettünk a nagyiékkal, mert sajnos ritkán látjuk egymást. Második napon az unokatestvéremmel bejártuk a falut. Másnap nagyiékkal elmentünk a közeli városban lévő strandra, sokat úsztunk és élveztük a vizet. Sajnos másnap már csomagolhattunk, és irány haza.

Miután hazaértem, kicsomagoltam, apának élménybeszámolót tartottam, majd találkoztam a barátaimmal. Két hétig otthon voltam, ilyenkor majdnem minden nap a barátaimmal voltam vagy éppen végigaludtam az egész napot.

Július közepén apukám mondta, hogy készüljek, mert nemsokára megyünk Balatonra. Annyira örültem neki, mert nagyon szeretek úszni.egfy hétig voltunk ott . Nagyon gyorsan elment ez a hét.

Hazatérésem után rögtön átmentem a legjobb barátnőmhöz , és órákon keresztül beszélgettünk.A nyár többi részét otthon töltöttem, vagy néha átmentem a barátaimhoz, vagy ők látogattak meg engem.

Remélem a következő nyaram is eseménydús lesz, úgy mint az idei.


2012. szept. 16. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Írd le szépen angolul te, és mi szívesen kijavítjuk.
2012. szept. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ennyit tudtam belőle kihozni :

This summer was the most exciting and the sortest summer in my life.Fortunatelly I can only think back to good feeling to this summer.

When the scool was finished then the next day I went to vacation to my grandparents.It was very good because my cousin came with me.The first day we talked a lotbecause unfortunatellywe see each other.Second day we toured thevillage with my cousin.The next day we went to the nearly town to the beach.we swam a lot and we enjoy the the water and the sun.unfortunatelly we pack up and we can go home .After I got home I told dad everything. Later I met with my friends.I was home for two weeks.Every day I met with my friends or I slept through the whole day.The middle of July my dad said that we were going to Balaton.I was very happy because I like to swim.We were thwere for one week.This week went very quickly.After i got home I went over right away to my best friend and we talked a lot.I spent the rest of the summer at home or I went to my friends or they visited me.

I hope the next summer will be so exciting as this year's

2012. szept. 16. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!