Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Honnan tudok szerezni témazáró...

Honnan tudok szerezni témazáró feladatlapokat?

Figyelt kérdés
8.osztályos vagyok és jó lenne ha valaki be tudná nekem szerezni a földrajz, biológia, töri témazáró feladatlapokat ! Esetleg tudja valaki, hogy megtalálhatom-e őket valahol neten ? :/ kérlek segítsetek :) Köszii. L/14
2012. szept. 22. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Írd be a gogliba: "témazáró feladatlapok történelem 8"!

Annyi találatod lesz, hogy lecsurog a képernyőről!

2012. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
50%
Nem értem ennek mi értelme van.. A földrajzot, és a biológiát megpróbálom megérteni, mert kétlem, hogyha témazáró feladatlapok kellenének olyan hű de jó lennél belőlük, ezáltal feltételezem nem akarsz vele tovább menni.. Na de történelem? Istenem mit fogsz csinálni érettségin? Tudniillik kötelező. Kötelező volt, és kötelező is lesz. Ahelyett, hogy az idődet megoldások keresésére pazarlod tedd le a hátsódat és tanulj.
2012. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van értelme feladatlapok letöltésének. Nem árt tudni hogyan fognak kinézni az érettségi feladatok. Az sem fölösleges, ha a diák látja a pontozási előírást.
2012. szept. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat. Igazatok van. De sajnjos nem vagytok tisztában azzal, hogy nekem olyan földrajz tanárunk van a suliban, aki full semmit nem tanít, és egyáltalán nem foglalkozik velünk.. nem hiszem, hogy csak én vagyok a hibás, mert az egész osztály 2-3-as földrajzból.. :| és azért tartanám fontosnak ha valakinek meglenne vagy betudná szerezni, mert most már jobban számítanak a jegyek majd felvételinél.
2012. szept. 23. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:

A "8 földrajz témazáró feladatlap" Google keresés első találata:

[link]


Van sok más találat is.

2012. szept. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha megtaláltam volna neten valószínűleg nem írtam volna ide a kérdést.. vagyis nem találtam meg. ._. nekem a Mozaik-os föci és biosz kellene.
2012. szept. 23. 18:32
 7/7 A kérdező kommentje:
[link] ilyen fajta
2012. szept. 23. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!