Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Média órára kellene egy...

Média órára kellene egy prezentációt készítenem. Miről csináljak?

Figyelt kérdés
valami érdekes téma kéne, a tanár csak annyit mondott, bármiről lehet készíteni.
2012. szept. 25. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdekelni fogja a Coca Cola mozis tudat alatti reklámja. 1/3000 másodperces kóla ivására buzdító és popcort evésére is buzdító képeket villantottam be 5 másodpercenként, ezt a szem nem elemzi, de az agy igen. Sokak szerint ez lehetséges, a pszichológusok tagadják.

Erről jó kis powerpointos prezentációt össze lehet hozni (már ha nálatok is divatba jött ez a Digitális tábla őrület..:D)

2012. szept. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
villantottak*
2012. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
persze nálunk is mindenhol van digitális tábla mert a múlt hétre az egyik barátnőm az animeről csinált bemutatót és az ővé nagyon jó lett
2012. szept. 26. 20:34
 4/4 anonim ***** válasza:

ha érdekesnek találod, próbáld meg.

A nevem Mihály, én erről csináltam. és rendelkezek egy kis videószerkesztési tapasztalattal. Megnéztünk egy süketnémákról szóló 3 perces videót és bevágogattam nekik egy olyan feliratot hogy "Miska", persze 1/3000mp ideőtartamra, 3 -6 másodpercenként (Ha nem én szerkesztem nem hiszem el hogy benne van.)

Aztán kiraktam egy kérdést, hogy adj nekem becenevet!

Csómóan mondták a Miskát..:)

Következő dia: Ugye Miska?

Érdekelte őket, hogy hogy csináltam, és utána jött a coca cola sztorija..:)

Utána lejátszottam nekik lassítva is az első "Miska" feliratig..

Érdekes volt.

2012. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!