Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » "A csírázás titkai", segítség?

Bratilla kérdése:

"A csírázás titkai", segítség?

Figyelt kérdés
A Kutatók éjszakáján mentem el erre az előadásra, de sajnos semmit nem értettem. Valaki esetleg nem tudná elmodnani, hogy ez miről is szól? Nagyon fontos lenne, fogalmazást kellene írnom belőle. A segítségért nagyon-nagyon hálás lennék!!

#biológia #házi feladat #fogalmazás #kiselőadás #lecke #csírázás #Kutatók Éjszakája #csírázás titkai #csírázás folyamata #csírázás feltétele
2012. szept. 30. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát mivel te voltál ott, nem mi, így te tudhatod miről tartottak előadást, vagyis inkább gyakorlat volt az szerintem... hát én sajnos lebetegettem és nem tudtam menni, pedig k.rva jó lehetett:(
2012. szept. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De valószínű ezekre a kérdésekre adták meg a válaszokat: Mitől csíráznak a növények? Mik szabályozzák a folyamatot? Hogyan működnek az amilázok?
2012. szept. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, de nem találtam érdemleges válaszokat a neten sem, meg nem akartam teljesen másról írni. Mindegy, most már megírtam, lesz ami lesz. :D Mindenesetre köszi a segítséget, amúgy szerintem enm volt jó, nem maradtál le semmiről. :)
2012. szept. 30. 13:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!