Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Egy kisformátumu füzetbe másfél oldalas szituációt kellene irnom.

1. Családjával egy hétre Angliába szeretne utazni.

Önnek ismerősei élnek ott, akik ötletekkel, utazási anyagokkal segíteni tudnának az utazás megszervezésében. Írjon a családnak egy 140-160 szót tartalmazó LEVELET, amelyben:

 megírja, hova szeretnének utazni;

 leírja, mi érdekli Önöket (pl. régi várak, tengerpart, nemzeti parkok, stb.);

 megírja, milyen kulturális lehetőségek / programok érdeklik Önöket;

 megírja, milyen szálláshelyen szeretnének lakni és segítséget kér a szállás lefoglalásáshoz;

 megkéri angol ismerőseit, hogy küldjenek minél több hasznos ismertető anyagot.


2012. okt. 16. 19:48
 1/5 A kérdező kommentje:
angolul
2012. okt. 16. 19:48
 2/5 anonim ***** válasza:

És ezen mi nem megy? Azt a 4 pontot szövegbe fogalmazon, 140-160 szó azt keményen max 15 félbonyolult mondat.

Nézzél ki egy brit várost, legegyszerább London, aztán mondd el mit akarsz ott megnézni (google a barátod, ha nem tudnád mik vannak ott). Nagyon nehéz feladat.

2012. okt. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
google a barátood..ja én inkább nem égetnéém magaam evvel a lejáárt szövegggel.-.- szánaloom vagy
2012. okt. 17. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok ilyen gyökér, hogy házit se tudok egyedül írni. Mert buta vagy...
2012. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
gondolkozuunk el ki a gyökéér x"dd óóó butaa vagyook bassszad dejó hogy ilyeen kismagánszótárad van
2012. okt. 17. 21:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!