Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Baj ha 2 házit nem adtam le...

Baj ha 2 házit nem adtam le angolból?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok,és nem sikerult megcsinálnom 2 angol házit,de utólag elakarom kuldeni e-mailben,ha megtudom csinálni.Ez miatt megbukhatok?
2012. okt. 16. 20:10
 1/4 anonim válasza:
Emiatt nem. Amiatt, hogy valami elképesztően katasztrofálisan használod a magyar nyelvet, meg hogy egy ilyen banális kérdést itt teszel fel, olyan 20 évvel ezelőtt kivágtak volna egy egyetemről - sőt, valószínűleg be sem kerültél volna -, de azt hiszem a jelenlegi színvonal alapján nem lesz gond. Sok sikert a diplomás élethez.
2012. okt. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolo :)) Attol hogy nem raktam étkezeteket( mert nem magyar billentyuzetem van) még nem vagyok hulye.Kiváncsi vagyok hogy te mire vitted ill.viszed az életben.Te is csak az interneten tudsz okoskodni.Semmi baj nincs a nyelvhasználatommal.
2012. okt. 17. 11:46
 3/4 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem is Magyarországi vagyok.Ha nem tudod a dolgok hátterét inkább ne is szolj bele !!
2012. okt. 17. 11:49
 4/4 anonim válasza:
Semmi baj nem volt az ékezeteiddel...
2012. okt. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!