Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segitene valaki az irodalom...

Segitene valaki az irodalom leckébe?

Figyelt kérdés

azt kaptuk feladatnak hogy:

tanácsok a mai fiataloknak a nagynéni részéről.

6 mondat kell de egyet se tudok. Kerestem a googleba nem találtam semmit. Légyszi segítsetek.



2012. okt. 23. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ? Ez, gondolom, a te korodban még nem titok.

Úgy jobban tudok segíteni.

2012. okt. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
12 vagyok
2012. okt. 23. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne igyál alkoholt.

Ne drogozz.

TANULJ.

Ne folyton a gép előtt ülj.

Sportolj és ne zabálj annyi édességet, egyél zöldséget, gyümölcsöt.

Használd az agyad önállóan (neked ez láthatóan nem megy)

2012. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Oké ! Köszi, akkor kezdjünk bele: Kislányom /kisfiam/ szeretnélek hasznos és megszívlelendő tanácsokkal ellátni téged.

Az életben mindannyian születünk valamilyen tehetséggel, és csak rajtad múlik, ezt hogyan hasznosítod, jól, vagy rosszul.

Célokat kell magad elé tűzni, és törekedned kell arra, hogy ezeket megvalósítsd.

Ehhez feltétlenül szükséges, hogy jól tanulj.

De tudnod kell,nem lehet az ember egyformán jó mindenből.Ezért kell olyan életcél felé haladnod, amely felé a szíved is húz, amit kedvvel végeznél majd.

Az emberekhez, társaidhoz fűződő kapcsolataidban mindig légy segítőkész, figyelmes, udvarias.

Szüleidet szeresd, becsüld meg amit tőlük kapsz,ezt hálával, jó magaviselettel tudod leginkább viszonozni.

2012. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon köszönöm utolsó válaszoló :)
2012. okt. 23. 17:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen segítettem, remélem a tanácsok hasznodra lesznek az életben. Jó tanulást kívánok !
2012. okt. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!