Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit csináljak ezzel a hülye...

Mit csináljak ezzel a hülye gyerekkel?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek, aki angolból egyest kapott. Kiharcolta a tanártól, ha csinál egy PowerPoint diavetítést a tananyaghoz kapcsolódva, akkor kap(hat) egy ötöst. De az a gyerek egy lusta bunkó, aki folyton horgászik, és még házit sem csinál rólunk másolja. Két hete kitalálta, hogy csináljam meg neki a PowerPointot úgy, hogy azt a látszatot keltsem, hogy ő csinálta. Ezalatt úgy értem, hogy én csinálom, de ő kapja az érdemet, és az én "nyomom" még csak benne sem lehet. Hozzátette, hogy ne mondjam el senkinek. Ezt durci pofával megtenném neki, DE! A helyzet az, hogy ez a gyerek folyton megaláz az osztály előtt. Kitalált nekem egy gúny nevet, és hál' Istennek mindenki az a gúnynevet foglalja népdalokba. Mindenki úgy hív... Fogja, oda jön hozzám, (a gúnynevet mondva) és elkezdi szorítgatni az arcomat, mint valami retardált. -.- Ez a két legnormálisabb, amit velem tett, a többit nem részletezném. Szóval nem akarom megcsinálni. Egyáltalán nem. Ezt még két hete kérte, akkor bezzeg lusta volt megkérni, hogy csináljam meg, ott volt a hosszú hétvégében a szombat, nem. Nem hívott. Felhívott hétfőn este hatkor, amikor vak sötét van. Kedden, szerdán nem értem rá. Ma érek rá talán, de nem akarok neki segíteni. Azt mondta, három körül hív. Tegnap kérdezte, hogy ráérek-e, erre mondta, hogy b**d meg, mikor csináljuk. Kb. egy hete figyelmeztettem, ha csúfolódik, akkor nem fogom neki megcsinálni. Talán ez elment a füle mellett. De most komolyan, nektek lenne kedvetek segíteni, annak, aki folyton megaláz az osztályod előtt, szidja az anyukámat, és parancsolja, hogy 'kapcsolatot' létesítsek? Hogy passzoljam le (kulturáltan)? Mit mondjak neki??

2012. okt. 25. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Helószia, nem segítenk Neked, csináld egyedül, viszlát.


Ennél jobban nem ragoznám.

2012. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én próbából segítenék neki. Csak azért is, hogy lássam, hogy fog viselkedni azután. Legyél Te az okosabb. Mellesleg ha kicsit segítesz, abból Te is tanulsz.
2012. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, én is azt mondanám, most segítek, hogy lásd, kivel van dolgod, meg azért, mert már egyszer megígértem, és betartom a szavam.

De cserébe megfogadtatnám vele, hogy a csúfolódást egyszer, s mindenkorra abbahagyja.

Ha nem tesz eleget a kérésednek, ígéretének, hivatkozhatsz nyugodtan arra, nem tartotta be a neked adott szavát.

És ebben az esetben nyugodtan kilátásba helyezheted, hogy megmondod a tanárnak, hogy te készítetted a házit.

2012. okt. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem,hogy meg fog változni a viselkedése attól,hogy megcsinálod a háziját;inkább csak rájön arra,hogy te megcsinálod neki/helyette, és a későbbiekben dolgozhatsz helyette is. én a helyedben biztos,hogy nem csinálnám meg neki (egyébként is nagyon feltűnő,ha egy rossz tanuló csinál egy powerpointot,ami hibátlan/max 1-2hiba van benne:) )
2012. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Felhívott telefonon. Azt mondtam neki, hogy nem csinálom meg, erre mondta, hogy ha a következő dogája is egyes lesz, akkor meg fog bukni, és nem fog tudni tovább tanulni. Meg még ott nyavalygott, de ha halottátok volna, milyen nyávogós hisztit vágott le... Fel kellett volna venni. Úgy nyavalygott, hogy megcsináltam neki... -.-
2012. okt. 28. 14:08
 6/6 anonim ***** válasza:

A mesékben szokott elhangzani, hogy jó tett helyébe jót várj !

Remélem, Te is részesülsz ebből!

Jó pihenést, kellemes kikapcsolódást kívánok a szünet hátralevő részében !

2012. okt. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!