Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az oreg halasz es a tengert...

Az oreg halasz es a tengert kaptuk haziolvasmanykent, en el is olvastam /nem nagy figyelemmel/ es tudom hohy egyszeruek a szempontok, de szobeli lesz igy ilyenkor osszezvarodom. Mik lennenek a rovid valaszok a kovetkezo kerdesekre?

Figyelt kérdés

Mirol szol a tortenet?

Kivel es hogyan harcolt az oreg halasz?

Az oreg halasz elemzese.

Mi a konyv eszmei mondanivaloja?


elore is nagyon szepen koszonom.



2012. okt. 29. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

persze hogy elolvastad, tudjuk mi :D

nézd meg a filmet szerintem, itt megnézheted:

[link]

2012. okt. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Mi a konyv eszmei mondanivaloja? "


Az élet egy nagy küzdelem

2012. okt. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy nem olvastad el, tehát lusta vagy és hazudsz is. Vagy (még rosszabb) a szövegértésed ilyen alacsony szintje alkalmatlanná tesz bármiféle értelmiségi pályára, de ettől függetlenül kiváló szakmunkás lehetne belőled.

Én tíz éve olvastam, és tudom még, hogy kivel harcolt az öreg halász...

2012. okt. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Kár, hogy bántottad a kérdezőt! Valszeg diák még, és csak könnyíteni akart a dolgán. Meg aztán lehet, hogy elolvasta a könyvet, akár egy szép mesét, de ettől még nem tud a kérdésre válaszolni.

Pl. ez az eszmei mondanivaló! No meg az öreg halász elemzése! Ez csúcs.

2012. okt. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!