Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Móricz Zsigmond Légy jó...

Móricz Zsigmond Légy jó mindhalálig 9-10 fejezet?

Figyelt kérdés

A feladat a következő: A szavak alapján ismerd fel a helyet, tedd abba a sorrendbe, ahogy misi megfordul ezeken:

- közelgő záróra, tintafoltos asztal, visszautasított utalvány

- gázlámpa, újság, szivar

- elmosódott felirat, töredezett sírkő,

- zokogás, számolási hiba

- zúgás, morajlás, üvegajtók

- cédula, kártyaparti



2012. nov. 1. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez valami vicc, ? Tényleg ez a feladat...

Nemár hogy ti igy tanuljátok az irodalmat...

Ha ilyen az oktatás színvonala, megmondom neked hogy kár is elolvasni...Minek? Ilyen feladathoz...

Jó éjt!

2012. nov. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ennek a feladatnak egyetlen célja van: a részletekre rákérdezve ellenőrzi, hogy tényleg elolvastad-e. Úgyhogy olvasd el, én is megtettem annak idején és még sok tisztességes diák az elmúlt évtizedekben.
2012. nov. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hogyha olvastátok, akkor legalább megmondhatnátok. Könnyű leszólni a másikat, hogy nem olvassa el, csak mert nem tudjátok rá az indokot. Persze az nem rátok tartozik. Örülnék neki, ha a kérdésemre adnátok választ, nem pedig véleményt nyilvánítanátok.
2012. nov. 2. 18:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én olvasmányélményem és tudásom pedig rád nem tartozik. Ha elolvastad volna és mondjuk egy vagy két motívum kronológiájában bizonytalan vagy, akkor segítenék. Így nem.
2012. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha nem akarsz segíteni, akkor ne segíts, de akkor azt ne ide írd.
2012. nov. 2. 22:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Jól van, segítek.

Ez a 9. fejezet:

[link]

EZ pedig a 10.:

[link]

2012. nov. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerkesztés-keresés szavakkallal keress rá a megadott szavakra a szövegben- percek alatt megvan, még el sem kell olvasni a szöveget. Pikkpakk megvan ha így csinálod. Felesleges elolvasni ha csak ennyit kér a tanár, hogy tedd sorrendbe...
2012. nov. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az elektronikus szöveg linkjét nyisd meg aztán fenti sor asszem szerkesztés , keresés és beírod a szavakat.
2012. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy segítettem... még becsületesnek sem kell lenni a technika jóvoltából.
2012. nov. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2012. nov. 6. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!