Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan írjak foglamazást...

Hogyan írjak foglamazást (mítoszt)?

Figyelt kérdés
A cím az hogy "Miért kemény a teknős páncélja?" Kell bevezetés, tárgyalás, befejezés, 1 oldal (nagy lapra), mesének és fordulatnak is kell lenni benne. Nem tudom hogy kedzjek hozzá. Nem azt mondom hogy írjátok meg helyettem, de segítsetek légyszi. Pl. hogy kezdjem? Mi legyen az első mondat? A bevezetés tárgyalás és befejezés hány mondat legyen?
2012. nov. 2. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Történt egyszer, még az özönvíz előtt, az pedig jó régen volt már hogy a teknősbéka összetalálkozott a jószagú sárkánnyal, a hetedhét erdő leggyönyörűségesebb bikkfája alatt. De akkor még a teknősbékénak puha volt a teknője, mert amerre élt, nem volt neki senki ellensége, így nyugodtan sétafikálhatott szerte a vidéken. De a sárkány ezt nem tudta, meg aztán rosszul is látott, így ráült a szegény teknőcre, akinek rögtön összement a mája a veséjével. Csak nyögni tudott szerencsétlen.


Kedves kérdező! Tudom, hogy ez egy nagy marhaság, de én ezt itt helyben találtam ki neked. Folytasd tovább, vagy cseréld ki a szereplőket, az eseményeket, és fejezd be ügyesen. Hogy mindenki boldogan hazamehessen végre az anyukájához.

2012. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj de aranyos vagy köszi szépen :)
2012. nov. 2. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!