Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nyári önkéntes munkáról 25...

Nyári önkéntes munkáról 25 mondatos fogalmazás?

Figyelt kérdés
angol dolgozatba kell de angolra már le tudom fordítani szóval magyarul kell. soha nem voltam önkéntes elképzelésem sincs hogy milyen de hát a téma adott szóval nincs más választás erről kell írni. bármilyen önkéntes munkáról írhattok. figyelembe véve hogy lány vagyok.:D nagyon köszönöm előre is.:)

#önkéntesség #nyári munka #segítség. fogalmazás
2012. nov. 5. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve voltam önkéntes munkán, akkor voltam 16 éves, és nagyon élveztem,megpróbálom leírni,csinálj belőle egy klassz fogalmazást.

Szóval egy hirdetés alapján találtam a munkát. Sérült gyerekeket kell kísérni a Balatonhoz nyaralni. Jelentkeztem, behívtak. Elbeszélgetés volt és felvették az adataimat. Megbeszéltünk minden részletet a munkával, a napi teendőkkel kapcsolatban, felelősségről. A tábor előtti héten még telefonon egyeztettünk. Kora reggel találkozó a buszpályaudvaron,ahol külön busz várt minket. Megkaptuk, hogy kihez melyik gyerek/gyerekek tartoznak, rövid bemutatkozás után buszra szállás, indulás.Az úton szinte végig énekeltünk, mondókáztunk, ismerkedtünk egymással és a gyerekekkel. Érkezés, szobák elfoglalása egy szuper szállodában,ahol egy emelet csak a miénk volt. Minden nap valami más programot szerveztek a gyógypedagógusok a gyerekeknek, a mi feladatunk pedig a programok lebonyolítása, a gyerekek felügyelete, kísérete volt. Közös étkezések, kirándulások,fürdés a Balatonban.

2012. nov. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1.folyt köv.

A hét nagyon vidáman telt. Nekünk kísérőknek is volt minden este valami közös program, miután a gyerekeket már lefektettük aludni.Minden éjjel volt közülünk két ügyeletes, aki a ébren, a folyosón töltötte az éjszakát,rápillantva néha a gyerkőcökre, vigyázva rájuk,ha valaki felkelt.

Ezeknek a gyerekeknek külön élmény volt ez a nyaralás, hisz nagy részük,most mozdult ki előszőr az intézet falai közül, és ez a pár nap csak róluk szólt, csak értük volt. És mi,én is egy hatalmas élménnyel, és rengeteg tudással, türelemmel és elfogadással gazdagodtam.


Valahogy most ennyi jut eszembe, ha jó, szinesítsd ki a történetet, fogalmazd meg, hogy jó legyen neked, ha kérdésed van, írj:)

2012. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!