Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok segiteni pár mondat...

Tudnátok segiteni pár mondat német fordításba?

Figyelt kérdés

4 keprol kell beszelni 3mat megoldottam már de az utolsoba eleg nehéz szavakkal tudnam csak kifejezni (szamomra) szoval nem nagyon tudom ertelmesen kifejezni. Koszi aki szánna rá 5percet!


Az apa és az anya elhagyta a fiat.Fiu a nagymamánal maradt. Mindentketten szomuruak. A szulok gondoskodtak a fiuk jovojorul ezert hagatekul hagytak egy házat. Ehogy bucsuzkodtak elkezdett esni az az eso.A ruhak ateresztettek(durchlessen,ig) a vizet. Anya megigérte a fiának hogy még vissza jon. A szulok nem tunnek boldogtalannak. Beultek a méregdrága autoba es elhajtottak. Az anya integetett


(egyszer már megkerdeztem,de akkor a kedves valaszolo nem tudod mindent,és nagyon fontos lenne)


2012. nov. 11. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Vater u. Mutter haben ihren Jungen verlassen


Der Junge ist bei den Großeltern geblieben

2017. dec. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki az a "mindketten"
2017. dec. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindektten szomorúak

(Beide sind traurig)

2017. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szulok gondoskodtak a fiuk jövőjéről, ezért hagyatékul hagytak egy házat (Die Eltern haben sich um die Zukunft ihres Sohnes gekümmert, deshalb haben vererben sie ihm

ein Haus)

2017. dec. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy búcsúzkodtak, eleredt az eső


(Beim Verabschieden fing es an zu regnen)

2017. dec. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!