Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ti hogy folytatnátok ezt a...

Ti hogy folytatnátok ezt a történetet? Tippek?

Figyelt kérdés

Úgy adódott,hogy napokig egyedül voltam otthon.Egyik reggel felébredve döbbenten tapasztaltam,hogy a házi papucsom nincs ott az ágyamnál,sőt semmi sincs úgy,ahogyan este hagytam.Mintha minden elmozdult volna a helyéről.Vajon mi történhetett?

Nem várom el senkitől,hogy helyettem megírja a fogalmazást és nem is szeretném,csak tippeket,hogy mivel folytathatnám,mert nekem most valahogy semmi érdekes nem jut az eszembe.


2012. nov. 19. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy kertkapcsolatos lakásban laksz, csak néhány lépcső vezet fel az erkélyetekre, nagyon meleg volt, nyitva hagytad az erkélyajtót éjszakára.

Bejött egy kóbor kutya a lakásba, ő vitte el, és rágcsálta meg a papucsodat, aztán a konyhában felugorva a székre, majd az asztalra megdézsmálta az általad este ott hagyott maradékot.

Valószínűleg jól érezhette magát, azért mozdultak el a szőnyegek is, mert játszott a rojtokkal.

A másik szobában pedig felugrott és lefeküdt a szüleid ágyára, ott a díszpárnák elmozdulása jelzi ezt.

Reggel, mikor felkelsz, és csodálkozva körülnézel, észreveszel egy fekete szempárt, amely rád sandít az asztal alól. stb, stb.

De, ha tudományos-fantasztikus történet is lehet, mondjuk legyen egy ufonauta, aki éjjel beszökik a lakásba, ahol alszol, savanyú uborkát és eper fagyit keres a hűtőben, állítólag ez a kedvencük, jöhetnek a kalandok vele....

2012. nov. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2012. nov. 19. 18:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Hihetőbb lenne ha nem a papucs tűnne el, hanem mondjuk pénz, ékszerek, telefon ilyesmi.

Kinek kell a papucs? A papucsnak meg a kutyusnak.

Gyerekes sztori...

febr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!