Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fogalmazás? Magánlevél!...

Fogalmazás? Magánlevél! Akármilyen témában.

Figyelt kérdés
Könyörgöm! Valaki segítsen! Péntekig le kellene adnom egy fogalmazást magánlevél cím alatt. Lehet akármilyen témában, csak legyen változatos. Hálás lennék ha valaki lenne olyan kedves és leírna nekem kb. 2 oldal(kisüzetben) szöveget.
2012. nov. 20. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha neked kell megírnod, miért másnak kellene megírnia.
2012. nov. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Édes Néném !

Megkaptam leveledet, amit már nagyon vártam. Azonnal hozzáláttam, hogy válaszoljak Neked.

Ahogy már kértem régebben is Tőled, igazán meg kellene tanulnod a számítógépen való levelezést, mert akkor sokkal többször tudnánk legalább írásban beszélgetni egymással.

Kérj meg valakit a közeledben, aki meg tudná magyarázni az alapokat, a többire már rájönnél magadtól is.

Mindig azt mondod, hogy öreg vagy már hozzá, ez egyáltalán nem igaz.

Hatvan évesen nagyon sokan használják a gépet, hidd el, Te is elboldogulnál vele.

Most pár szóban, mi újság nálunk.

Anya, apa sokat dolgoznak, én rendületlenül készülök a felvételire a középiskolába.

Minden héten kapunk matekból és magyarból egy feladatlapot, amelyet szombaton, vasárnap itthon kell megoldani.

Elég nehéz, nem is azért, mert nem tudom, szerintem túl rövid az a 45 perc. ami alatt meg kellene oldani a feladatsorokat.

Mérem az időt, és nemigen készülök el vele ennyi idő alatt.

De remélem, belejövök, mire kell.

Hogy vagy ?

Biztosan nem vagy beteg, ugye ?

Úgy szeretnélek már látni !

Nyáron haza tudtok jönni ?

Nagyon jó lenne, ha hosszabb időre itt lehetnétek nálunk!

Végre jól kibeszélgetnénk magunkat, mint régen, amikor még itt laktatok a közelünkben.

Pistiék, Mariék hogy vannak ?

Róluk is írj, légyszíves !

De Magadról persze a legtöbbet. Mit olvastál mostanában ?

Ha jó könyvet találsz, írd meg nekem is !

Elolvasom, aztán majd ha itt leszel, megtárgyaljuk, nekem is tetszett-e ?

Képzeld, a kiskutyám már olyan ügyesen végrehajtja a feladatokat. Visszahozza labdáját, leül, megáll a járdaszigetnél, ha sétálni viszem.

Nagyon sokat fejlődött. És olyan kis pufi, annyit eszik, hogy hihetetlen. Anya mindig rám is szól, a jutalom falatoktól se adjak neki túl sokat.

De mikor annyira igyekszik. Ha jobb idő lesz, majd biciklivel is megyek vele sétálni, vagyis futni.

De egyelőre csak az udvaron játszom vele, ha hazajövök az iskolából.

Olyan jó, hogy van egy kis társam !

Ott vár a kapuban, amikor hazaérek. Így nem vagyok egyedül, míg anyáék megjönnek a munkából.

Még a boltba is eljön velem, ha valamit vásárolni kell.

Édes Néném ! Sajnos, sok a leckém, ezért abba kell hagynom az írást.

Sok, sok, sok puszit küldök !

Vigyázz Magadra !

Szia

a neved, becézve

Dátum Anyáék is csókolnak !

2012. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az utolsó kommentelőnek életre szóló hálám. Köszönöm!

Megy a zöld kezecske!

2012. nov. 22. 16:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Szívesen segítettem, a következő levelet már biztosan magadtól is meg tudod írni ! A felvételi feladatsorban pedig valóban van levélírás.

További jó tanulást ! Szia

2012. nov. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Huh

Köszi ez nekem is nyagyon jool jött

:)

2012. dec. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Örülök neki, úgy látszik, valahol, valamikor összetalálkoznak a dolgok !
2012. dec. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 angel33 válasza:
Bocsi hogy ezt ide irom , de kétségbe vagyok esve magánlevelet kell irnom a tanárnőmnek , legyszi segitsetek semmi otletem sincs :(
2014. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Köszi, itt is jól jött
2015. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!