Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi a jelenkor 7 csodája?...

Mi a jelenkor 7 csodája? Történelemből kell írni róla

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. nov. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

[link]


Azért javasolnám, ha gépezel, és ilyen fontos dolgokról kell információ, akkor használd a GOOGLE Bácsi tudását. Ott első kézből tudsz Hiteles és mindig új több irányú információt szerezni.

Azért nem menj innen el! Itt vannak Trollok is, azok is adhatnak valamilyen információt.

Például az sem biztos, amit én küldök.

2012. nov. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az ókori világ 7 csodájára gondol a tanár, a kérdező!

Hanem valóban ma épült csodákra.

Ilyenek úgy tudom: a Nemzetközi Űrállomás, a Kettős torony Malajziában, Úszószegetek, már több is van ilyen, Repülőgép hordozó, anyahajó, talán a Csalagút is az, néhány különleges épület Las Vegasban, hidak, melyek szárazföldet szigettel kötnek össze, több is van ilyen, Norvégiában, Japánban is, ha jól tudom.

Én inkább ezekre gondolnék.

2012. nov. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2012. nov. 21. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!