Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A festmény több héten át...

A festmény több héten át készült. Angolul?

Figyelt kérdés
Tha painting was.... over more weeks? Tényleg nem tudom, de holnapra kellene a háziba.... semmi öteletem Előre is köszönöm!

2012. nov. 28. 20:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Még van egy ilyen mondat: Ha a megrendelő nem volt megelégedve akkor nem csak hogy nem fizette ki a aa festő bérét de még akár meg is ölethette
2012. nov. 28. 21:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Házi feladatot az Internetről? Ejnye! Miért nem írod a te verziódat (ami egyébként nem jó)? A tanár kijavítja ha rossz, nem? Hiszen azért van. Te meg így tanulsz.
2012. nov. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
persze, egy normál suliban biztos így lenne, de ahova én járok ott nem azért vannak a tanárok, hogy kijavítsanak vagy segítsenek, hanem, hogy minél inkább megalázzanak és elvegyék az önbizalmadat. Amúgy most már úgy is mindegy, szerencsére rájöttem hogy kell írni és így nem volt annyira ciki a helyzet amikor felszólított... mellesleg az angol tanár jobban tud oroszul mint angolul....
2012. nov. 29. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!