Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki tud OROSZUL? SEGÍTSÉÉÉG

Valaki tud OROSZUL? SEGÍTSÉÉÉG

Figyelt kérdés
családleírást kéne írnom. Hogy tudnám megfogalmazni, hogy van az anyukám, apukám, egy nővérem és egy bátyám? és leírás is kéne, például, hogy a nővérem kedves, barna hajú stb stb...

2012. dec. 3. 06:13
1 2
 1/13 Mara Acoma ***** válasza:
Segítenék, de hogy írjak le ide Neked egy fogalmazást??? Nincs orosz billentyűzetem.
2012. dec. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
elég fonetikusan, le tudom írni.. egyébként meg a neten bárhol találsz cirill betűket :D
2012. dec. 3. 06:28
 3/13 Mara Acoma ***** válasza:
bakker:)) mi az amit nem tudsz? Egy szót sem írtál még?
2012. dec. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
annyit hogy hogy hívnak, meg hogy diák vagyok, és magyar :D egyébként azt nem tudom h h kéne megfogalmazni h van egy anyukám, egy apukám, egy nővérem... meg a nővéremet egyszerűbben külsőleg, és belsőleg jellemezni, tehát pl a nővérem 25 éves, magas, kedves, sötét hajú,... meg ilyenek :D
2012. dec. 3. 06:31
 5/13 Mara Acoma ***** válasza:

Я живу со своими родителями, своей сестрой и своим старшим братом.

моя сестра 25 лет, с видом, каштановыми волосами.

2012. dec. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Mara Acoma ***** válasza:
hát nem nagyon engedi a cirilt
2012. dec. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Mara Acoma ***** válasza:
Próbáld ide szavanként és alkoss belőle mondatot.
2012. dec. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
mármint fogalmazzam meg szó szerint amit írni akarod, és írjam ide? vagy hogy érted? :)
2012. dec. 3. 06:41
 9/13 Mara Acoma ***** válasza:

Az nem jó, mert nyelvtanilag nem teszi sorba. Azt neked kell. De pl azt már tudod, hogy a nővérem: moja sistra. ez után felsorolsz jelllemzőket rá, az még oké mert ott nincs nyelvtan. azokat a szavakat írd, amivel jellemezni akarod pl szép, magas,okos. ezt is használhatod, van szövegfordító is:


[link]

2012. dec. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Mara Acoma ***** válasza:

Na ez se rossz, egész helyesen fordít! [link]


sajna ennyit tudtam segíteni. szép napot4

2012. dec. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!