Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Most szólt a tanár hogy kell...

Rácz Dani kérdése:

Most szólt a tanár hogy kell írni fogalmazást még is a légy jóból de már elfelejtettem miről szól meg ilyenek . Az lenne a nagy kérésem hogy valaki nem-e tudna írni egyet?

Figyelt kérdés

fogalmazási témák: - korabeli diákélet egy számodra érdekes epizód

-korabeli diákélet egy , a maitól eltérő szokása

-a bicska története

-a barátod elkezdte elolvasni a regényt de abba hagyta, érvelj az mellet hogy olvassa el a regényt

-elégnek tartod-e ma az anyai jó tanácsot,egy életre szoló életre

-Értelmezd a két latinra lefordtitott mondatott ! az is tolvaj, aki az emberek bizalmát meglopja, A törvény határát áthágni senkinek sem szabad ! :) Előre is köszi bárkinek aki képes rá ! Nagyon fontos a továbbtanulásom függ rajta...



2012. dec. 9. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

"...de már elfelejtettem miről szól meg ilyenek..." - ez csak duma

"...érvelj az mellet hogy olvassa el a regényt..." - ha te sem olvastad, tényleg nehéz lesz

"...Nagyon fontos a továbbtanulásom függ rajta..." - akkor miért nem foglalkozol vele érdemben?


A munkahelyeden is megcsináltatod majd valakivel a te munkádat?

2012. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg elolvastam ár írtunk is.belőle felmerot ami 5 lett ...de en soha nem tudtam fogalmast írni...:// nagyon fontos lenne és megkoszonem ...:( lécci valaki :) előre is köszi !!! :)
2012. dec. 9. 19:01
 3/5 anonim válasza:
Mivan nincs ötleted? xDDD
2012. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valaki lécci .... ! Vmlyrol ...://
2012. dec. 12. 16:43
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
És mondd, miért írjak én neked fogalmazást? Nem ismerlek, nem is tudod megfizetni a tarifámat. Szóval miért? Két diplomám van,írtam én elég dolgozatot a tied nélkül is.
2012. dec. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!