Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Azt a házit kaptam, h riportot...

Azt a házit kaptam, h riportot kell készíteni. A riport az valamilyen ügynek a részletes bemutatása. De nem tudok miről írni (? )

Figyelt kérdés
Szerintetek miről írjak? Nem szeretnék valami általános, unalmas dologról írni valami uncsit, ti mit írnátok?

2012. dec. 16. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Heló!


Szerintem válassz egy eseményt a közeledben, menj el rá és alaposan járj utána. Miért rendezték meg, hogzá állnak hozzá az emberek, miért volt hasznos, szerinted milyen volt, a tapasztalataid és a tények értelmében szükség van-e rá...


Vagy találj ki egy eseményt magadtól, például azt, hogy el akarják törölni a matekórát a sulid tanterváből (vagy amit cask akarsz). Leírod, hogy kivel beszélnél az ügyben, kit ktuatnál fel, kiket érint a dolog, hogy mi lehet az oka az eseménynek, miylen hatási lehetnek, te mit gondoslz erről, mi a véleményed... Akár egy képzeletbeli interjút s csinálhatsz egy olyan emberrel, aki szeritned érdekelt a témában.


Sok sikert!

2012. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!