Hogyan tanuljak?

Figyelt kérdés
13,5 eves vagyok de nem megy a tanulas. most a 7.et jarom. egesz 5ig szinte kituno voltam mindenbol. 6ban mar lettek 3asok. most 7be meg 1-2-3 esetleg 4. ne azt mondjatok hogy lusta vagyok mert tudom meg aztis hogy serdulok meg stb... hogy kossem le a figyelmemet annyira hogy megtudjak tanulni legalabb egy tortenelem lecket? kb 4-5 oldal altalaba. egyszeruen nem megy. teljesen leszoktam arrol hogy ez a kotelessegem es tisztesseggel becsulettel meg kell csinalnom. hogyan kossem le a figyelmemet illetve hogy tanuljak ugy hogy enis elvezzem plussz oda figyelessel minimum 4esre fujjam a lecket. magamtol vannak elvarasaim! (bocsi az ekezetekert angol billentyu)

2013. jan. 2. 14:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!