Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Érvelés nyelvtanra furcsa...

Érvelés nyelvtanra furcsa témából, valaki segítene? :S 17/F

Figyelt kérdés
Írnom kéne egy érvelő szöveget erről a témáról de semmi se jut az eszembe még maga a téma is épphogy felfogható számomra: " A felsőoktatás államilag támogatott keretszámát radikálisan csökkentették" ami nem is igaz mondta a tanár is de akkor meg hasonló dologról vagy ezzel kapcsolatban lévő témáról kell érvelni,az tökmindegy hogy mellette vagy ellene(amelyik könnyebb)ide csak végső esetbe szerettem volna kiírni de tényleg teljesen tehetetlen vagyok :S
2013. jan. 2. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is nézz egy kicsit utána ennek mert most rengeteg ilyen témájú cikk és esemény folyt (tüntetések). "A felsőoktatás államilag támogatott keretszámát radikálisan csökkentették" : ennek az a lényege hogy pl egy iskolába eddig mehetett mondjuk 60 diák államilag most meg mehet 10. Érted? Szerintem sokkal könnyebb ellene érvelni. Csak gondolj bele ha te most jelentkeznél fősulira és mit éreznél akkor ha megtudnád hogy gyakorlatilag semmi esélyed bekerülni sehova. Ezeket a gondolatokat kéne átlátnod és megfogalmazni.

Ennél jobb ötletem nincs. Bár lehet nem értettem jól de akkor bocsi :)

2013. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi sokat segítettél :)
2013. jan. 4. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!