Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan kezdenétek el a társada...

Hogyan kezdenétek el a társadalomismeret érettségi projektmunkátokat ebben a témában: Olimpia? Minden hasznos, felhasználható ötlet, forrás, gondolat jól jöhet, ami előrevisz engem abban, hogy 90% felett teljesítsek.

Figyelt kérdés

"Nemcsak a részvétel, hanem a győzelem is fontos?


Elemezze az olimpia mint üzleti vállalkozás társadalmi, anyagi és etikai megítélésének változását a mozgalom újkori kezdetétől napjainkig!

Készítsen riportokat élsportolókkal arról, hogyan jelentkezik sportágukban a teljesítménykényszer! A riportok alapján összegezze tapasztalatait!"


Nos, ez volna a projekttéma..Igazából már körvonalazódott bennem, hogy milyen dolgokat szeretnék beleírni, de nemtudom hogyan kezdjem el, és milyen ötletes címet adjak neki :(


2013. jan. 11. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
.
2013. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, bocsi én vagyok az első is, csak azért tettem egy pontot válasz helyett, hogy könnyen visszataláljak. Szóval én egy idézettel kezdeném a helyedben, kerestem is neked egy jót:


"Az élet olyan, mint az olimpiai játékok. Egyesek kalmár-sátraikba telepednek, s csak azzal törődnek, hogy a nagy jövés-menésben mit lehet keresni. Mások minden erejükkel a dicsőségért küzdenek. Végül a túlnyomó többség, a nézők, csak egyszerű szemlélői az eseményeknek." (Püthagorasz)

2013. febr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia : Én is pont ezt csinálom,nemsokára le kell adnom. Te hogy haladsz vele? ÉN nagyon lassan.A munkanaplót te hogy csinálod??
2013. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is ezt csinálom egész véletlenül, mert mindenem a sport!

De még semmire sem haladtam! :(

2013. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!