Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan van ezeknek a mondatokn...

Hogyan van ezeknek a mondatoknak az angol fordítása? (egy hosszú fogalmazáshoz kellene. )

Figyelt kérdés

1.Én nem szeretem az erőszakot, csak a mosoyt. Én üzletember (üzlet asszony) vagyok, és a vér túl sokba kerül.


2.Ha van valami, amire a történelem megtanított, az az, hogy bárkit meg lehet ölni.

3.Egyvalami biztos ebben az életben. És ha van valami, amit megtanulhattunk, az az, hogy bárkit meglehet ölni.


4.Nehéz dolog, de nem lehetetlen.

6.Helyes.


7.Én nem akarok az útból mindenkit elsöpörni. Csak az ellenségeimet és kész.....


8.Egész életemben arra törekedtem, hogy feljebb emelkedjem. Oda, ahol minden törvényes, egyenes... De minél feljebb van, annál korruptabb. Hol van ennek a vége?

9.Jó bíróra mindig szükségünk lesz!


10. Senki sincs biztonságban...



Köszönöm szépen előre is : ) A 8.-nak megvan 2 fordítása de nem pontos, az pontosan kellene! További szép napot mindenkinek :))


2013. jan. 11. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Mással csináltatod a házidat? Hát szabad ilyet? Ejjjjjnye! Ne csodálkozz ha megbuksz!
2013. jan. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem mással, mert már a fele van ezek a mondatoknak a pontos

forditása kellet, ami már megvan. És természetesen kész vagyok már vele szótárral megoldottam :) De.azért kösz:-$

2013. jan. 12. 23:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mással csináltatod meg a házidat, csak azt akarod, hogy más lefordítsa neked. Öhömm. Kicsit nem értem :-))
2013. jan. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!