Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mozaikos témazárókat hol...

Mozaikos témazárókat hol lehet letölteni vagy rendelni vagy vásárolni?

Figyelt kérdés

Nekem pontosan Fizika és biológia 7 osztályos tudásszintmérő A/B kéne. Nem tudjátok hol lehet letölteni ha tudjátok akkor lécci linkeljetek;)köszike.

Vagy ha esetelge nem lehet letölteni akk hol lehet megrendelni vagy hol lehet megvenni(tanároda kilőve:)) Nyíregyháza környékén?

Antikváriumba mejek hétfőn ott megtalálhatom?

Vagy ha vki nem szívesek szeretné megosztani másokkal itt, akk lécci a :totti97@citromail.hu-ra küldjön már vmit!

vagy ha fénykép nekem az is jó;)

Na köszi előre is!


2009. aug. 29. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
bemész egy tankönyvboltba, mondod hogy erre van szükséged és vagy adnak vagy megrendelhetik neked... de nem hülyék a tanárok, észre fogják venni ha tömegesen jó tz-ket írtok... inkább fektess bele kicsit több időt és tanuld meg, így szerezz jobb jegyet... mert ha másik dolgozatot állít össze kegyetlenül pofáraesel...
2009. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Nem fogod megvenni sehol, mert azt csak tanárok rendelhetik meg. A régieket meg meg kell tartaniuk a tanároknak azt hiszem 5 évig. Vagyis mire visszakerülne a gazdájához az már nem is jár abba az iskolába. Szerintem a kör bezárult. Tanulnod kell.

Egyébként milyen röhejes lenne, ha mégis sikerülne valahonnan egy régi példányt beszerezned és azt megtanulod, az újban pedig homlok egyenest más kérdések lennének már.

2009. aug. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
BUdapesten Az Asztoriánál van egy könyvesbolt az ELTE-BTKval szembe, a McDONALD'S OLDALÁN ,ott biztosan meg tudod venni.Mindenféle tankönyvet lehet venni, borsosára van ,de megéri:);)
2009. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Mozaik kiadó az egyetlen, amelyiknek nem lehet megvenni a témazáróit (nem hozza forgalomba), csak a tanárok rendelhetik meg (iskola OM azonosító, tanár azonosító stb). Tanszerboltban dolgozom, már többen is keresték, sajnos nem tudunk segíteni. Ha van tanár ismerősöd, aki nem abban az iskolában tanít, őt megkérheted, hogy rendelje meg. Az ára egyébként nem sok (300-1000 Ft között mozog). Ennyit tudtam segíteni.
2009. szept. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!