Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mik a hibák ebben a német...

Mik a hibák ebben a német nyelvű fogalmazásban?

Figyelt kérdés

Meine imaginär Familie soll friedlich und liebevoll sein. Wir sollen in eine schöne und große Hause wohnen mit einem Hof. Auf dem Hof soll einer Garten sein mit viele farbige

Blumen. Wir sollen ein treulich und freundlich Hund haben, womit wir kann spielen. In meine imaginär Familie, meine Eltern sollen kein voreingenommen sein, so wir können

organisieren viele Programme. Natürlich, der finanziellen Status soll gut sein, und wir sollen gesund sein.



2013. jan. 22. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

nagyjából értelmesnek tűnik, de az a mondat, hogy "womit kann wir spielen" , az nem können wir?

és szerintem az spielen können, vagyis fordított szórend kell ide nem? bár lehet, hogy tévedek.


Aztán az utolsó mondatban kell a sein szerntem nem kell oda.. bár az se biztos.

Na, nem sokat segítettem, de ezeknek nézz utána, hogy így van-e.

2013. jan. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben! És köszönöm!
2013. jan. 22. 17:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Meine imaginäre Familie soll friedlich und liebevoll sein. Wir sollen in einem schönen und großen Haus mit einem Hof wohnen. Auf dem Hof soll ein Garten sein mit vielen farbigen Blumen. Wir möchten einen treuen und freundlichen Hund haben, mit dem wir spielen können. In meiner imaginäre Familie sollen meine Eltern nicht voreingenommen sein, so, dass wir viele Programme organisieren können. Natürlich der finanziellen Status soll gut sein, und wir sollen gesund sein. Natürlich sollten wir finanziell gut abgesichert sein und körperlich, wie geistlich gesund sein.
2013. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!