Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudtok ajánlani konfliktuskeze...

Tudtok ajánlani konfliktuskezeléses könyvet?

Figyelt kérdés
A szakdogámat konfliktuskezelésből írom,szakirodalmat keresek hozzá. Eddig a köviket használom: szekszárdi julianna, robert cialdini, thomas gordon, perlai rezsőné, puky istvánné. Ezeken kívül tudtok ajánlani használhatót? Kiemelten az pedagógus-szülő konfliktusait elemezném

2013. febr. 11. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! én tudok:

Dr. Marshall B. Rosenberg: A szavak ablakok vagy falak


Erőszakmentes kommunikációs - konfliktuskezeléses könyv. Én voltam tanfolyamon is belőle, és tényleg működik, egyszerű és a szeretet nyelvén szól! Olvasd el, kicsit nehézkes, de ha kérdésed van Rambala Éva is tud benne segíteni a www.rambala.hu oldalon. Neki vannak tanfolyamai is,amire célszerű elmenni. Csak ajánlani tudom!!! :)

2013. febr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!