Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen vállalkozásra van igény?

Milyen vállalkozásra van igény?

Figyelt kérdés
A marketing tanárnő üzleti tervet adot házinak egy kitalált válalkozásrol.Mondta hogy olyan céget találjunk ki amire szügsége van az embereknek.Van pár ötletem de kiváncsi vagyok más ötletekre is.

2013. febr. 22. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hidd el senki sem fogja kiírni ide az ötleteit, hogy mások ellophassák:D Ahogyan én sem:D
2013. febr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mondjuk tuti ilyen éjjel-nappali vegyes üzletet nyitnék, ahol lehetne alkoholt is kapni. Szerintem nagyon nagy rá az igény, de pl Miskolcon nagyon kevés van.
2013. febr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Én mondjuk tuti ilyen éjjel-nappali vegyes üzletet nyitnék, ahol lehetne alkoholt is kapni. Szerintem nagyon nagy rá az igény, de pl Miskolcon nagyon kevés van."


- Budapesten fél méterenként van ilyen, főleg lakótelepen.

2013. febr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogyan az első válaszoló mondta, úgy nekem is több tervem van, de nem fogom elmondani, mert lenyúlják.
2013. febr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!