Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » S. O. S! Szerintetek, hogy...

S. O. S! Szerintetek, hogy mutogassam el azt, hogy Elektromos töltés megmaradása?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon fontos lenne holnapra kéne kitalálnom és sajnos azt tudni kell rólam, hogy nagyon lámpalázas vagyok szóval igy osztály előtt teljesen leblokkolok a tanáromat ez nem érdekli szerintem és ezt kaptam meg házinak, hogy oldjam meg de nekem ötletem sincs..
2013. márc. 5. 16:16
 1/2 bongolo ***** válasza:

Úgy kell mutogatni, mint az Activity játékban?


Szavanként a legjobb. Először azt, hogy elektromos.

Olyanokat próbálnék, hogy elmutogatom, mintha bedugnám az ujjamat a konnektroba és megráz az áram. Erre bizonyára az áramot mondják majd, nem azt, hogy elektromos, de nem baj. Aztán mutatnám azt is, hogy égnek áll a hajam. Erre már csak eszébe jutna valakinek az, hogy elektromosság. Ha mégse, akkor mutatnám, hogy átváltok a második szóra.


A töltés. Ehhez mondjuk mutatnám a két öklömet, a hüvelykujjammal az egyiknél felfelé, a másiknál lefelé, és összeütném a két öklömet, hogy vonzzák egymást. Aztán mindkettővel felfelé, és szétvetném a kezeimet, hogy taszítják egymást. Erre talán mondanák azt, hogy elektromos vonzás meg taszítás, és akkor mutogatnék az egyik öklömre, hogy azt kell kitalálni, erre valakinek csak leesik, hogy töltés.


A megmaradásra meg hirtelen kinyitnám az öklömet, és mutatnám is a másik kezemmel, hogy eltűnt, hol lehet, de aztán visszacsuknám, és örülnék meg mutatnám, hogy megvan.


Nem könnyű feladat, nem irigyellek :)

2013. márc. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm, hihetetlenül sokat segítettél nekem!!:))) ennél jobban nem is lehetne elmutogatni :)) megpróbálom de ez tényleg eszembe se jutott volna még egyszer köszönöm:)))
2013. márc. 5. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!