Földrajz kis segítség?

Figyelt kérdés

Ezek ingadozó vízjárású folyók,ugye?

Pó, Gangesz,Nílus,Volga


És az Ebro az milyen szerintetek?(Amúgy ezeket honnan tudom megállapítani?)


Elsősroban minek a következménye a levegő CO2 tartalmának növekedése?

Ide nem lehet a válasz az autógázok(szerintem),mert a következő kérdés a feladatlapomon meg az,hogy ¸¸a CO2 növekedéséhez milyen egyéb emberi tevékenység járul hozzá˝.



2013. márc. 12. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
hirtelen nem tudom ezeket a folyókat, viszont könnyen meg tudod állapítani, ha megnézed, hogy a folyó éghajlatánál milyen a csapadék évi eloszlása. ha kiegyenlített, akkor a folyó vízjárása is egyenletes, ha ingadozó, akkor a folyó is ingadozó :)
2013. márc. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja, és a nem emberi tevékenységre kiváncsiak, akkor a széndioxid először a vulkánok által került a légkörbe, így alakult ki a másodlagos légkörünk, és létrejöhetett az élet a szárazföldön is. ezt fokozza az emberi tevékenység.
2013. márc. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg a keresőben

"ingadozó vízjárás" alatt

2013. márc. 13. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!