Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik feldobják ide a házi feladatukat -mert nyilván van jobb dolguk is-, hogy oldják meg helyettük mások?

Figyelt kérdés
Aztán megoldás után se köszönöm se kutykuruty.

2013. márc. 15. 20:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hogy lúzerek. Én az ilyeneknek nem is segítek, oldja meg maga
2013. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Ilyenekre gondolsz?

Ő is szépen megköszönte.


http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__tarsadalomtudomany..


Az egészben az a pláne, hogy én küldtem neki a linket, amit egy előző kérdezőnek írtam le.

Megköszönte, odavetette, hogy köcce

Én megkérdeztem, hogy ez milyen válasz.

A többit olvassátok el itt.

Tanulságos és érdekes.

2013. márc. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Senki nincs kötelezve, hogy segítsen nekik, általában aki segít, az szórakozásból teszi, gyakran nem is kapnak választ. Másrészt meg ez az ő bajuk, hogy mással oldatják meg a házit. Nekem a „normális” válaszaim után is megvan a 'troll feeling'-em, aminek levezetésére a GyK-t használom. Szóval én köszönöm a sok hülye kérdést…
2013. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem írtam olyat hogy bármi kötelező lenne...
2013. márc. 15. 20:35
 5/22 anonim ***** válasza:
Valóban bánt, mikor meglehetősen sok időt rászánok egy egyénre, és a hála legkisebb jelét sem mutatja.
2013. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

A minimum az volna,hogy

legalább odaírná,hogy "köszönöm"

2013. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Engem az idegesít legjobban,mikor

egy feladat már meg lett válaszolva

de az illető még egyszer kirakja

2013. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én is csináltam már ilyet, és nagyon jól esett, hogy valaki segített, persze meg is köszöntem neki.

Fordítva is volt olyan, hogy például megoldottam valakinek egy matekfeladatot (ami tulajdonképpen az ismeretek felelevenítése szempontjából sem utolsó) és még üzenetet is írt. Szerintem ez lenne a lényeg.:)

Az viszont nagyon idegesítő tud lenni, ha utána semmi reakció. Ami még nagyon fura nekem, amikor 0,5 perc alatt kikereshető netes infókra kérdeznek rá vagy teljes fogalmazást akarnak megfogalmaztatni valakivel.

2013. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Azok, akik feldobják ide, csak kihasználják az alkalmat, hogy van olyan, aki megcsinálja helyettük.

Addig, amíg akad valaki, aki megcsinálja, miért ne tegyék?


Én is nagyon sokszor segítek, főleg a magyar nyelvtan és irodalom kérdésekben.

De most már megválogatom, hogy melyik kérdésre írok választ.

Azt szeretem, amikor írja, hogy elolvasta a könyvet kétszer is, mégis olyan kérdéseket tesz fel, amelyikből kiviláglik, hogy halvány fogalma sincs arról, miről is szól a kérdéses könyv.


Mióta ezen az oldalon fönt vagyok, már többször kiolvastam majdnem az összes kötelező olvasmányt, legfőképpen a Kőszívű ember fiait, Az egri csillagokat, Az aranyembert, csak azért, hogy tudjak nekik segíteni. :)

De van olyan, amikor olyan kérdések vannak, amire besokallok és elküldöm neki a könyv linkjét, ahol el tudja olvasni.

Bezzeg erre kapom a választ, hogy "Kössz a segitséget. Inkább ne irtál volna semmit sem... stb."

2013. márc. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Az "Egri csillagok" mondjuk tényleg jó könyv


De mikor jönnek mással,az fárasztó

2013. márc. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!