Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egyetemi ZH kérdések érdekelné...

Egyetemi ZH kérdések érdekelnének Növénytan (agrártermelés 2) tantárgyból, valaki?

Figyelt kérdés
Sejttan és szövettant vettünk... Növényi szőrök, meg sejtalkotók meg gyökerek... Elvesztetem a fonalat esetleg gondoltam talán tud valaki valamit, hogy mit is kéne ebből megtanulni...

2013. márc. 18. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

a, nem inkább a felsőbbéveseket kéne megkérdezni, akik már megírták?

b, ha véletlenül lenne is itt valaki aki tudná honnan tudja hogy melyik egyetem melyik karára gondoltál?

2013. márc. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a, nem ott nincs ismerősöm

b, szerintem az nem fontos, a tantárgy neve ottvan akkor pedig ugyan az a követelménye mindenhol: Agrártermelés természettudományi alapjai 2.

c, nem ilyen "válaszra" várok

d, kiegészíteném: sejttan, szövettan és szervtan. Ebből a háromból ami fontosabb, köszi.

2013. márc. 18. 11:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Rossz hír: mivel minden egyetemen mások a követelmények, ezért nem hiszem hogy ugyanolyan ZH-kat írnának. Más szakra járok, de látom hogy más egyetemeken ugyanazon a szakon máshogy tanítanak, más felépítéssel. Ha ugyanolyan lenne minden egyetemen a tanítás, akkor nem lenne értelme a rangsoroknak.
2013. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A követelmény ugyanaz, de a kérdéseket más-más tanárok állítják össze, minden iskolában más-más zh-k vannak, nem központiak. A felosztás is változhat. Az egyetemeken meg van adva egy egy keret, hogy mit kell megtanítani a 3,5-4 év alatt, de hogy mit milyen tantárgy alatt és hányadik évben oktatnak az már az iskola dolga.

Vagyis kellene az iskola, de ha csak elmész sörözni egy felsőbb évessel, még jobban jársz.

2013. márc. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De biztos vannak lényegesebb kérdések, nem?
2013. márc. 18. 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincsenek, max véletlenül. Más tanárok, más tanrend, más színvonal.
2013. márc. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!