Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy hangzik ez a pár mondatos...

Hogy hangzik ez a pár mondatos szöveg angolul?

Figyelt kérdés

Mi leszek, ha felnövök?

Ez jó kérdés. Már sokszor gondolkodtam ezen, de sohasem sikerült megtalálnom azt a foglalkozást, ami nekem igazán tetszene. Miután sokat törtem a fejem, két dolgot azért mégis találtam, ami talán érdekelne.

Elsődlegesen rendőr szeretnék lenni. Másodlagosan pedig ügyvéd. Most a rendőrök munkájáról szeretnék írni pár sort. Nem tudom miért, de a fiús szakmák jobban tetszenek. A rendőr, mint szakma nekem mindig is érdekelt. Tetszik a munkájuk, ahogy különböző feladatokban kell helyt állniuk.

Az ügyvédi pálya elsősorban azért tetszik, mert sok pénzt lehet keresni vele. Az pedig azért jó, mert könnyebben valóra válthatom az álmaimat. Szép ház, autó, nyaralás. Viszont borzasztó sokat kell tanulni, mire megszületik a jogi diploma. Mind két szakma sok tanulásba kerül, de még van pár évem gondolkozni ezen, hogy mégis melyiket választom.


2013. márc. 19. 19:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom, nem pár mondat, de iszonyat béna vagyok fordításokban és fordítóval nem jó mert az eléggé értelmetlenül fordít, a szótárazással pedig hát soká tartana. És köszönöm előre annak aki segít nekem :)
2013. márc. 19. 19:04
 2/6 anonim ***** válasza:

fordítóval nem jó mert az eléggé értelmetlenül fordít,


Nos ez igaz

2013. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

What I will be when I grow up?

That is a good question. I was already often thinking of this, but I could never managed to find the profession that I would really like. After dragging my brain a lot, I could find two things after all that I would be interested in.

Primarily I would like to be a cop/policeman.

2013. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A cop és a policeman között természetesen lehet választani
2013. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Secondarily though a layer. Now I would like to drop a couple of lines about the labor of the policemen. I do not know why but I like the boyish professions better. I always was interested in police-officer as a profession.
2013. márc. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az 1. mondat: What will I be when I grow up?


bocs

2013. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!