Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki irna nekem egy fogalmaz...

Valaki irna nekem egy fogalmazást ezek közül? -mert dolira kellene de nagyon bénát irtam.

Figyelt kérdés

Toldi fegyverhordozója voltam.

Toldival vándoroltam.

Bemutatom Todi Miklóst.

Csütörtökig kellene.



#magyar #todi miklós stb
2013. márc. 20. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt a GYK.-en a Házi feladat kérdések között válaszoltam Toldival kapcsolatban egy kérdésre, ami szerintem Neked is jó lenne. A Bemutatom Toldi Miklóst címhez !

A kérdés: Toldiról kellene irjunk egy jellemzést. Adtok ötletet ? 2013.03.18.-i a kérdés, amire válaszoltam.

2013. márc. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. márc. 20. 16:31
 3/6 A kérdező kommentje:
De még jöhetnek tippek vagy bővitmények.
2013. márc. 20. 16:39
 4/6 anonim ***** válasza:
A fenekedet ne töröljük ki? El kellett volna olvasni. Ha erre nem vagy képes, akkor legalább nézz utána, miről szól. Ezt kell gyakorlatilag megírni, csak úgy, hogy te is menne legyél. És akkor Toldival idementem, odamentem... Ne legyél már ilyen szerencsétlen.
2013. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha nem tudsz hasznosat irni bele se kezdj kulomben meg mar megirtam csak azt mondta a tanarno h nem jo na kuss

Az elso szemelynek nagyon koszonom a tanarno elfogadta

2013. márc. 21. 15:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem tudsz hasznosat irni bele se kezdj kulomben meg mar megirtam csak azt mondta a tanarno h nem jo na kuss

Az elso szemelynek nagyon koszonom a tanarno elfogadta"


Nagyon elszemtelenedtetek itt, ahogy elnézem, és mégis tőlünk vártok segítséget.

Előző válaszoló nagyon jó ötletet adott, csak ugye nem írta meg helyetted, ezért neked nem volt hasznos.

Érződik az írásodon az arrogancia, de azért a nyelvtannal hadilábon állsz.

Aki nem tud helyesen írni, az egy kicsit fogja vissza magát. Tanulhatnál egy kis alázatot, ha te vársz segítséget tőlünk.

Ez a "na kuss" pedig téged jellemez.

2013. márc. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!