Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az Apáczai kiadónyelvtan 7....

Az Apáczai kiadónyelvtan 7. osztályos témazárói valakinek megvan? Sokat segítene.

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert a tanárnő aki foglalkozik velem, kérné, mert így fel tud készíteni a holnapi témazárómra.

2013. ápr. 4. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ez nem felkészítés, hanem csalás...

amúgy meg (pár éve még így volt) csak tanárok vehetik meg. úgyhogy vagy találd fel magad, vagy vegye meg ő.

2013. ápr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tanuljál! Ne csalni akarj!
2013. ápr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hiányoztam egy hónapot, és nem romolhat az átlagom. Nem csalni akartam. Tényleg van egy tanárnőm, kár hogy ezt nem hiszitek el. Na igen...De neki azért nincs ilyene, mert igazából, nem igazi tanár, de viszont nagyon jól magyaráz. De azt mondta, máshogy nem tud segíteni. Holnap megírom a tz-t, és nagyon kéne. Köszönöm a bizalmat.....
2013. ápr. 4. 14:46
 4/14 anonim ***** válasza:

első vagyok

egy szóval nem mondta senki, hogy nincs tanárod. de ezt csak tanárok vehetik meg. és ha egy hónapot hiányoztál, akkor kérj haladékot a tanártól és menj el a korrepetálására. Egy TZ-től nem romlik az átlagod, hidd el.

2013. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De igen romlik. És bocsánat, hogy így mondtam, csak nagyon nagyon ideges vagyok, mert a mondatelemzés sem nagyon megy, de a szófajokkal bajban vagyok. De ha ebben tudtok segíteni...
2013. ápr. 4. 15:04
 6/14 anonim ***** válasza:

Az apáczais az a zöld színű könyv?

a szófajokat csak be kell vágni, az megy könyvből is, tankönyved gondolom van.

2013. ápr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mondatelemzés nagyon egyszerű, csak az alap kérdéseket kell végignyálazni. Ezek is le vannak írva a könyvben, hú de utáltam ott aláhúzogatni a dolgokat.
2013. ápr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Zöld-fehér színű
2013. ápr. 4. 15:19
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyépként, a szófajokkal az a bajom, hogy nem ismerem fel az ilyen összetettebbeket.
2013. ápr. 4. 15:20
 10/14 anonim ***** válasza:

virágábraszerűséggel az elején? abban van táblázat is, ahol össze vannak gyűjtve.

sajnos csak ennyit tudok segíteni, mert szófajoknál leragadtam ott, hogy főnév-ige-főnévi igenév. Bocsi:(

egyébként ha meg is lenne a tz-feladatlap, nem lenne könnyebb. Hidd el, próbáltuk már mi is, csak nekünk megvolt a füzet.

2013. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!