Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Delphiben hogyan csináljak...

Delphiben hogyan csináljak kilépés gombot? A gombot rá tudom rakni a formra és tudom hogy showmessage-el kell de hogy csináljam azt hogy amikor megkérdezi biztos kilép akkor lehessen választani hogy igen vagy nem. És egy súgót hogyan csináljak?

Figyelt kérdés
A súgón szeretném ha kiírná a mai dátumot és a nevemet ha ráviszem a kurzort.

2013. ápr. 4. 17:00
 1/1 ejbenjaro válasza:
Nem Showmessage kell, hanem a MessageDLG (lásd itt: [link] ) és az egészet a Form Close, vagy CloseQuery eseményében kezeled le. A súgós kérdésed nem értem. Ha a formon levő gombok stb vezérlőkre húzva a kurzort szeretnél kiíratni valamit, akkor használd az adott vezérlő HINT tulajdonságát.
2013. ápr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!